Pantera gitarplekter sett Vulgar Display of Power. Med dette fantastiske settet med gitarplektere som viser Pantera-kunstverket kan du endelig slippe den indre rockeren løs! Hvert plekter er laget av nylon og er 1 mm tykt, noe som gjør det perfekt for enhver gitarist der ute…spesielt for de som liker å spille «Walk» veldig høyt! Pantera – Vulgar Display Of Power – Offisielt lisensiert plektersett fra Rock OffTrade. Dette settet med akrylplektre kommer med 5 forskjellige design. Bruk dem med gitaren din eller lag et lite hull i toppen og fest dem til en kjede for et kult smykke.
Pantera er et amerikansk metalband som er kjent for sin aggressive stil, tung riffing og kraftfulle vokaler. Bandet ble dannet på 80-tallet, oppnådde stor suksess på 90-tallet, og deres album «Vulgar Display of Power» er en av deres mest ikoniske og innflytelsesrike utgivelser.
«Vulgar Display of Power» ble utgitt i 1992 og satte standarden for moderne heavy metal. Albumet er en kraftpakke av rå energi og intensitet, med sanger som «Walk», «Mouth for War» og «This Love». Panteras signaturlyd, med de tunge gitarriffene fra Dimebag Darrell, den voldsomme trommingen fra Vinnie Paul og de aggressive vokalene fra Phil Anselmo, skapte et lydbilde som fanget oppmerksomheten til metalhoder over hele verden.
Med tekster som utforsker temaer som sinne, makt og personlig kamp, ga «Vulgar Display of Power» lytterne en følelse av råhet og ekthet som gjorde albumet tidløst. Det var en kombinasjon av melodiske refrenger og brutale instrumentale seksjoner som fanget essensen av Panteras unike stil.
Pantera og deres album «Vulgar Display of Power» har hatt en betydelig innvirkning på heavy metal-sjangeren og har fortsatt å inspirere band og musikere i dag. Hvis du er en fan av tung musikk og ønsker å utforske en av metalhistoriens store utgivelser, bør du definitivt sjekke ut «Vulgar Display of Power» og la deg bli overveldet av Panteras eksplosive kraft.»
Medlemmene i bandet er: Phil Anselmo – vokal, Dimebag Darrell (Darrell Lance Abbott) – gitar, Rex Brown (Rex Robert Brown) – bass og Vinnie Paul (Vincent Paul Abbott) – trommer.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.